Vítejte na stránkách, které jsou určeny nejen pro začátečníky.
 

Na těchto stránkách najdete vše potřebné pro běžné účtování. Doufám, že tu naleznete, vše co právě hledáte. A nebo vůbec nevíte, co účetnictví je, a chtěli byste se to naučit? Tak to jste tu taky správně.

Prosím o pochopení, stránky jsou teprve ve výstavbě.

Pokud byste tu našli něco, co už je zastaralé - jak jistě víte, účetnictví se neustále mění - budu ráda, když mi to napíšete do knihy návštěv. Předem děkuji za potřebné rady a informace.

 

 

Na webnode.cz byly stránky spuštěny dne 6.6. 2012. Nový design můžete okomentovat v nové nebo ve staré Návštěvní knize, která je Vám stále k dispozici. :o)

 

Nezapomeňte si udělat pauzu a také navštívit můj obchod na Fléru:

www.fler.cz/shop/Jitinka16

Děkuji!!!

 

 

 

 

 

Novinky

Další operace na BÚ a pokladně

07.08.2016 15:21
Nová podkapitola v kapitole BÚ, pokladna! Již brzy bude následovat další kapitola, takže sledujte stránky, aby Vám nic neuniklo!

Valutová pokladna

11.08.2014 17:48
Nová podkapitola v kapitole BÚ, pokladna!!!

Nová rubrika Užitečné odkazy

25.07.2014 10:35
Zde najdete odkazy na stránky, které se mohou hodit pro Vaše další učení se účtování. :)

Nový email

12.07.2014 22:04
Nyní nový email pro lepší zapamatování. :)  podvojne-ucetnictvi@centrum.cz

Nové články

12.07.2014 13:30
Rozhodla jsem se v tomto projektu po dvouleté odmlce pokračovat. Takže již brzy nové články a aktualizace zastaralých informací.

Účetní závěrka 2012

02.01.2013 20:31
Nová podkapitola Účetní závěrka 2012 v kapitole Speciály -na této stránce najdete odkazy na formuláře, které Vám pomohou s účetní závěrkou pro rok 2012. :)  

Informace pro návštěvníky

10.07.2012 19:48
Nyní nová kapitola Ceniny a úvěry!! Další nové články, postupy účtování i příklady na procvičení.

Podvojne-ucetnictvi.webnode.cz

21.04.2012 20:19
Stránky podvojne-ucetnictvi byly přesunuty na webnode.cz z důvodu příjemnějšího designu, správné funkčnosti a přehlednosti a rychlejšímu přesunu informací ode mě k Vám. Cílem projektu je vytvořit ucelené základní i rozšířené informace o postupech v účetnictví.  Začínající uživatelé by měli...