Kniha návštěv

Datum: 28.04.2020

Vložil: Petr

Titulek: Chybějící obrázky

Dobrý den,
Chtěl bych upozornit na chybějící obrázky u tématu rozvaha a v následujících kapitolách.

S přáním krásného dne,
Petr

Datum: 06.04.2019

Vložil: Bára

Titulek: Děkuji

Velmi užitečné čtení, pěkně přehledně vysvětlené, potřebovala jsem se jako laik rychle zorientovat v účetnictví. Děkuji

Datum: 19.03.2019

Vložil: Účťák

Titulek: Miluju Účetnictví!

Čau lidičkové! Znáte něco lepšího než účetnictví? Já ne.. je to naprosto úžasný svět... Ať žije Dal a Má dáti!!!

Slává Účetnictví! :)

Datum: 24.04.2017

Vložil: market

Titulek: uctovani

Stránky, super. Po 20 letech jsem nastoupila do firmy, kde jsem začala vést sklady a po roce se po mně vyžaduje začít účtovat vše. Po shlédnutí vašich stránek, mám aspoň trochu přehled co a jak. Od školy jsem účetnictví nepoužila. díky

Datum: 14.01.2016

Vložil: Veronika

Titulek: Výborná stránka

Zítra píšu zápočtový test (poslední možnost) z účetnictví, jelikož ze střední školy jsem 4 roky pryč, všechno si úplně nepamatuji. Díky Vám, která jste si dala práci s webovými stránkami, jste mě zachránila. Nedostatky jsem doplnila. Zopakovala, co jsem potřebovala a hlavně to chápu jako nikdy předtím, takže ještě jednou moc děkuji:)

Datum: 06.01.2016

Vložil: Nicole

Titulek: Moc Vam dekuji!

Pripravuji se na zkousky z ucetnictvi a tim, ze studuji dalkove a nemam moznost chodit na rpednasky, jsem mela ze studijnich materialu pocit, ze tohle nemohu zvladnout. Po projiti Vasich stranek se citim jista, vim, ze zkousku zvladnu. Dekuji Vam za Vasi cas a pili, kterou jste venovala temto strankam. Ani nevite jak pomahate. Stranku jsem sdilela i svym kolegum. Jste skvela :)

Datum: 26.10.2015

Vložil: Anička kozí nožička

Titulek: pochvala

Stránky jsou super, moc za ně děkuju. Některé věci jsem si ujasnila, některé zopakovala....ideální. Ještě prosím o nějaké rozsáhlejší namixované příklady, protože když vím, že se kapitola týká nákladů, tak je jasné, že všude budou nákladové účty...což trochu usnadňuje určování účtů. Takže některé příklady bych dala dokupy....a lupla k tomu klíč pro kontrolu a stránky budou 200%.

Datum: 09.10.2015

Vložil: Jitka (autorka stránek)

Titulek: Nová kniha návštěv

Vzhledem k tomu, že se tu vyskytl spam, jsem nechtěně vymazala celou knihu návštěv. Takže tu máme novou knihu návštěv a omlouvám se těm, kterým jsem nestihla odpovědět na jejich dotazy.

Přidat nový příspěvek