Tento projekt tvoří zatím jedna osoba. Zde jsou základní údaje.

Titul: Bc.

Jméno: Jitka J.

Věk: 24

Stav:  Vdaná, 1 dítě :)

Střední škola: Obchodní akademie

Vysoká škola: Učitelství praktického vyučování, Pedagogická fakulta, MU, bakalářský program; Vyučovací metody v předmětu Fiktivní firma.pdf (752,2 kB)

Zájmy: knihy, počítač, internet, psaní webů, účetnictví, vaření, filmy, hudba, tanec, aerobik, plavání, manžel a přátelé

Oblíbený citát: Neříkej, že chceš dát, ale dej! Naděje nikdy neuspokojí.

Dřívější práce: duben 2011 - duben 2012, Katedra didaktických technologií, Pdf, MU, pozice: asistentské odborné činnosti na katedrách

Nynější práce: Mateřská "dovolená".. :)

 

 

Chcete se stát součástí tohoto projektu?

Toužíte po tvořivé práci/koníčku? Znáte podvojné účetnictví jako svoje boty a baví Vás to? Máte zájem se zdokonalovat v tvořivém psaní?

Jestli jste si odpověděli na moje otázky kladně a chcete se opravdu nezištně (odměna spočívá pouze v dobrém pocitu z vykonané práce) do tohoto projektu zapojit, neváhejte a napište mi... :)

Historie projektu

Projekt podvojne-ucetnictvi existuje již od 1.9. 2010. Dříve se nacházel na adrese www.podvojne-ucetnictvi.wz.cz. Design těchto stránek však byl začátečnický, založen pouze na HTML. Jelikož se stránky plnily a byly čímdál obsáhlejší a každá aktualizace byla prováděna ručně, což bylo náročné, bylo tedy nezbytné najít pro tyto stránky nové místo. A to je zde, na webnode.cz.

Důvodem založení těchto stránek byla vlastní nespokojenost s informovaností o podvojném účetnictví na Internetu. A tak tyto stránky vznikly jako impulzivní nápad a fungují dodnes. 

Děkuji všem lidem, kteří úsilí tvůrce těchto stránek podporují. A hlavně děkuji všem svým návštěvníkům. Bez nich by tento projekt zahynul již v zárodku.